Reżyserka filmu JESZCZE ZDĄŻĘ.  Artystka i dziennikarka. Reżyserka klipów i dokumentów. Zaangażowana w sprawy charytatywne na rzecz podnoszenia jakości życia i zwiększania świadomości społecznej. Ceniona postać w świecie motoryzacji i sztuki. Aktywnie jeździ na motocyklu, również w zawodach, organizuje mistrzostwa oraz jest samochodowym kierowcą rajdowym. Dziennikarka radiowa i prasowa.

Współautor zdjęć do filmu JESZCZE ZDĄŻĘ.  Od dziecka z kamerą w ręku. Fotograf, operator, reżyser mieszkający we Władysławowie. Absolwent Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie na wydziale reżyserii. Wraz z grupą teatralną wyreżyserował f.ilm „Testament” na podstawie opowiadania kaszubskiego pisarza Jana Dżerzdżona. Autor zdjęć do filmu „Świtem” oraz wielu realizacji telewizyjnych i teledysków.

Autor muzyki do filmu JESZCZE ZDĄŻĘ.  Kompozytor, flecista prosty, wokalista, improwizator, performer i publicysta. W każdej z uprawianych dziedzin praktycznie samouk, wsparty studiami na Wychowaniu Muzycznym na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Jest wszechstronnym twórcą fascynującym się praktycznie każdym przejawem muzyki.

Reżyserka i scenarzystka filmu ŚCIANA CIENI.  Reżyserka, alpinistka i podróżniczka. Absolwentka warszawskiej ASP oraz Szkoły Wajdy. Autorka filmów dokumentalnych nagradzanych na całym świecie i produkowanych w ekstremalnych miejscach: zrealizowany na Grenlandii „Co się stało na wyspie Pam” (2010), nakręcony na morzach wokół Borneo „Badjao. Duchy z morza” (2014; Nagroda Jury Hot Docs oraz specjalne wyróżnienia na MFF w Los Angeles i MFF w Palm Springs).

Bohaterka filmu TONY HALIK.  Historyk sztuki, sinolog, podróżniczka, reżyserka i operatorka filmów dokumentalnych, autorka wielu książek, programów telewizyjnych, audycji radiowych, artykułów publicystycznych, a także wystaw sztukiwspółczesnej. Wraz z partnerem Tonym Halikiem, zrealizowała około 300 filmów dokumentalnych ze wszystkich kontynentów dla Telewizji Polskiej oraz prowadziła popularny podróżniczy program telewizyjny Pieprz i wanilia.

​​​​​​​Współautor zdjęć do filmu JESZCZE ZDĄŻĘ.  Operator oraz fotograf z Warszawy. Studiował fotografię w Warszawskiej Szkole Fotografii Mariana Schmidta oraz na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Współtwórca teledysków dla zespołów Kult, T-Love, Pablopavo, Piotr Bejnar. Współpracuje ze Szkołą Wajdy. W 2016 roku zrealizował dla Al Jazeery dokument o Sławomirze Idziaku oraz Film Spring Open, tam też miała miejsce premiera filmu.

Producentka filmu ŚCIANA CIENI.  Niezależna producentka filmów dokumentalnych i fabularnych. Urodzona w Krakowie, gdzie ukończyła Filmoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim, mieszka w Wielkiej Brytanii od 1995 roku. Pracując dla Instytutu Kultury Polskiej w Londynie (2000-2004) organizowała wiele pokazów i przeglądów polskiego kina, a także zainicjowała i programowała Festiwal Filmów Polskich w Londynie, obecnie znany jako Kinoteka, odbywający się corocznie w Wielkiej Brytanii.