Producentka filmu LEKCJA MIŁOŚCI. Absolwentka studiów filmowych na Uniwersytecie Paris X, kursu Kreatywny Producent w Szkole Wajdy oraz wydziału filozofii na Uniwersytecie Warszawskim. Zdobywała doświadczenia w różnych obszarach produkcji filmowej jako kierowniczka produkcji, reżyserka, druga reżyserka, scenarzystka i menedżerka festiwalu filmowego. Jej pełnometrażowy debiut producencki „Lekcja miłości”, koprodukowany przez HBO Europe miał premierę na IDFA w Amsterdamie.

Bohaterka filmu MALARKA I ZŁODZIEJ. Gościni spotkania online. Urodzona w 1983 w czeskiej Pradze, przez kilka lat mieszkała w Berlinie, gdzie pracowała jako asystentka innych artystów i rozwijała własną twórczość. Ostatecznie przeniosła się do Oslo, gdzie od kilku lat mieszka i tworzy. Obecnie dzieli swój czas między Oslo i swą kryjówkęs w szwedzkiej puszczy. Oprócz nowych prac pokazanych w filmie „Malarka i złodziej” pracuje nad cyklem malarskim pod tytułem „Manikarnika".

Reżyser filmu SKANDAL. EWENEMENT MOLESTY. Doświadczenie zdobywał między innymi jako drugi reżyser na planie filmu fabularnego „Czarny Czwartek– Janek Wiśniewski padł”. W 2014 roku nakręcił głośny film dokumentalny „Totart – czyli odzyskiwanie rozumu”.

Reżyserka i scenarzystka filmu ŚCIANA CIENI.  Reżyserka, alpinistka i podróżniczka. Absolwentka warszawskiej ASP oraz Szkoły Wajdy. Autorka filmów dokumentalnych nagradzanych na całym świecie i produkowanych w ekstremalnych miejscach: zrealizowany na Grenlandii „Co się stało na wyspie Pam” (2010), nakręcony na morzach wokół Borneo „Badjao. Duchy z morza” (2014; Nagroda Jury Hot Docs oraz specjalne wyróżnienia na MFF w Los Angeles i MFF w Palm Springs).

Bohaterka filmu LEKCJA MIŁOŚCI. Ekscentryczna, kochająca kolorowe stroje kobieta tuż przed siedemdziesiątką. Po 50 latach zdobywa się na ważny krok – ucieka od przemocowego męża, z północnych Włoch gdzie mieszka do rodzimego Szczecina. I tam wreszcie żyje tak, jak chce: tańczy, śpiewa, pisze wiersze i piosenki. Jej teksty opowiadają o miłości, której nigdy nie zaznała. Pewnej nocy na parkiecie w Cafe Uśmiech poznaje Wojtka... W oczach Joli świat jest romantyczny, kolorowy, dramatyczny. Jej entuzjazm jest zaraźliwy! Jolancie Janus podczas spotań z publicznością będzie towarzyszyła Leokadia Ogrodowczyk, która także występuje w filmie.

Współreżyserka i autorka zdjęć do filmu LEKCJA MIŁOŚCI. Reżyserka i operatorka, absolwentka wydziału filmu i telewizji na Edinburgh College of Art w Szkocji. Pracowała jako reżyserka, operatorka, montażystka, dźwiękowiec.  Ma na koncie krótkie dokumenty i filmy eksperymentalne zrealizowane w Szkocji, Irlandii, Argentynie, Boliwii, Peru i Mongolii. Jej film dokumentalny „Cicho w drodze do Ludzi do Reniferów" zdobył nagrody na festiwalach w Brazylii, Rumunii, Portugalii i Polsce. Prowadzi warsztaty filmowe dla młodzieży z niezamożnych rodzin.

Współreżyserka filmu LEKCJA MIŁOŚCI. Artystka multimedialna i reżyserka wywodząca się ze środowiska sztuki nowoczesnej. Małgorzata ukończyła w 2012 roku kurs DOK Pro w Szkole Wajdy oraz warsztaty POLSKA.DOC. Ma tytuł magistra sztuk mutimedialnych. Pracowała na Wydziale Filmu Eksperymentalnego na ASP w Szczecinie. W swojej pracy wykorzystuje różne media: film dokumentalny i sztukę współczesną, często łącząc te dziedziny.

Reżyser filmu TONY HALIK. Reżyser, scenarzysta, filmoznawca, doktor nauk humanistycznych w dyscyplinie nauk o sztuce. Reżyser filmów dokumentalnych, reklam, wideoklipów, programów telewizyjnych. Autor monografii naukowych „Awangarda muzyki końca XX wieku. Przewodnik dla początkujących” (2014) i Anioły nie znają wstydu. Transgresja w kinie Nowego Jorku” (2018). Wykładowca Gdyńskiej Szkoły Filmowej i Uniwersytetu Gdańskiego.