Dodatkowe pokazy filmu „Quebonafide: Romantic Psycho Film”!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że bilety na niemal wszystkie festiwalowe pokazy „Quebonafide: Romantic Psycho Film”, który zostanie zaprezentowany publiczności w siedmiu miastach, zostały wyprzedane. W związku z licznymi pytaniami ze strony widzów, razem z producentem filmu Red Bull Media House, festiwal podjął decyzję o organizacji dodatkowych projekcji.

Katowice - 11 września, godz. 15:00, kino Kosmos, sala Nostromo

Wrocław - 11 września, godz. 21:45, DCF, sala Warszawa

Poznań - 12 września, godz. 21:45, kino Muza, sala 1

Gdynia - 13 września, godz. 11:00, GCF, sala Warszawa

„Quebonafide: Romantic Psycho Film” został zakwalifikowany do organizowanego po raz pierwszy w czasie festiwalu Konkursu Polskiego. To trwający 37 minut dokument z podróży Quebonafide i jego hypemana KrzyKrzysztofa w głąb Azji. Daje rzadką możliwość zobaczenie artysty w procesie tworzenia, zbierającego siły na wydanie nowego albumu, który będzie wiązał się z ogromną presją. Szczególnie dla kogoś tak w gruncie rzeczy wrażliwego i introwertycznego, jak Kuba.

Producentem filmu jest Red Bull Media House, który od lat tworzy najwyższej jakości treści skupiające się na tematyce sportowej, kulturalnej oraz lifestyle’owej. Produkcje były wielokrotnie nagradzane w najbardziej prestiżowych konkursach filmowych – w tym roku otrzymały aż sześć nominacji do Sports Emmy Awards. Bogate portfolio Red Bull Media House prezentuje również światowej widowni niesamowite wyczyny lokalnych bohaterów, czego przykładem jest dokument o skialpiniście Andrzeju Bargielu i pierwszym zjeździe na nartach z K2. Wszystkie produkcje są dostępne na darmowej platformie Red Bull TV. Producentem wykonawczym filmu jest firma Warsaw Production.

Festiwal Millennium Docs Against Gravity odbywa się w tym roku w formule hybrydowej. Od 4 do 18 września potrwa część kinowa w siedmiu miastach: Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Lublinie i Bydgoszczy. Od 19 września do 4 października odbędzie się część online festiwalu.