Debata: Od influencera do aktywisty. Po filmie INFLUENCER. W POGONI ZA LAJKAMI


sobota, 12 września | 16:00 | Kinoteka

Debata: Od influencera do aktywisty. Po pokazie filmu INFLUENCER. W POGONI ZA LAJKAMI reż. Liza Mandelup

W języku polskim

Partner: K MAG

Podczas debaty wokół dokumentu „Influencer. W pogoni za lajkami” porozmawiamy o kwestiach związanych z tym, jak tworzy się treść w internecie, w którą stronę można kierować przekaz medialny, by mógł nieść wartości i zachęcać jego odbiorców do aktywnych działań na rzecz kwestii związanych z istotnymi sprawami społecznymi. Z ekspertami i influencerami zastanowimy się, jak można wykorzystać potencjał, który dają platformy medialne takie jak Facebook, YouTube, Instagram czy TikTok do tworzenia etycznych treści i czy „internetowe bańki” da się w ogóle przebić.

Prowadzący:

Aleksander Hudzik - współpracujący z K MAG-iem (a na co dzień związany z Newsweekiem).

Goście:

Cleo Ćwiek – modelka, od roku prezeska Fundacji Można Zwariować. Bierze udział w projektach społecznych uświadamiających młodych ludzi w temacie zaburzeń psychicznych.

Ania Cyklińska psycholożka w trakcie Szkoły Psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym. Prowadzi psychoedukacyjny profil na Instagramie @psychoedu_, gdzie szerzy świadomość o zdrowiu psychicznym.

Krzysztof Gonciarz – reżyser, autor zdjęć, twórca wideo. Wyprodukował ponad 2 tysiące filmów, wyznaczając nowe standardy jakości na polskim YouTubie, gdzie prowadzi wideoblog „Krzysztof Gonciarz” oraz kanał „Zapytaj Beczkę”.

Janusz Sabaj Menedżer influencerów. Konsultant strategii komunikacji w social mediach w segmencie moda i lifestyle. Reżyser reklam contentowych. Od 6 lat zajmuje się budowaniem wizerunku marek i osób w przestrzeni internetowej.